Meist

MTÜ Wikimedia Eesti (WMEE) toetab ja edendab vikitaristu, st Vikipeedia jt vikiprojektide nagu multimeediapank Wikimedia Commons, andmepank Wikidata, Vikitekstid, Vikitsitaadid jt arengut Eestis, eesti ja võru keeles, samuti Eesti-teemalise info kajastamist teiskeelsetes Vikipeediates.

Meie MTÜ ülesanne ei ole otseselt Vikipeedia artikleid kirjutada või toimetada ning ühing ei vastuta Vikipeedia sisu eest. Sisuküsimustega tegeletakse Vikipeedias. Vaata, kuidas artiklite autorite ja toimetajatega kontakteeruda. MTÜ Wikimedia Eesti saab aga soovijatele Vikipeediaga seotud küsimustes nõu anda.

Wikimedia Eesti ei ole juriidiliselt seotud Wikimedia projekte haldava USA mittetulundusorganisatsiooni Wikimedia Foundationiga (WMF), ei esinda seda ega vastuta selle tegevuse eest, kuid on WMF-i ametlikult tunnustatud haruorganisatsioon Eestis.

MTÜ kõrgeim otsustusorgan on üldkoosolek, eesmärkide täitmist suunab kuni kaheks aastaks valitav juhatus. Kui soovid meie eesmärkide poole püüdlemisele kaasa aidata, oled oodatud liikmeks astuma, Wikimedia Foundationile või Wikimedia Eestile annetama või vabatahtlikuna meie tegevuses osalema. Abikäed on alati teretulnud!

 

Eesti Vikipeedia suvepäevad 2019 ühisfoto
Eesti Vikipeedia suvepäevad 2019 ühisfoto, Autor: Janno Loide, Litsents: CC-BY 4.0
Top