Kõrgkoolide programm

Foto: Tõnu Mauring / CC BY 2.0

Koostöö kõrgkoolide ja tudengitega on  kõrgelt hinnatud, sest kõrgkoolides on koos akadeemilise kirjaoskusega ja eri valdkondade septsialistid. Mitmed õppejõud on artikli kirjutamise lülitanud oma õppeaine kavasse. See on tudengite jaoks hea praktiline ülesanne, mille käigus arendada tudengite kirjutamisoskust, entsüklopeedilist ja referatiivset väljendusoskust, korrektset viitamist, teksti struktureerimist, digitaalseid oskusi ja koostööoskusi. Artikli kirjutamist on hea siduda oma aine valdkonnaga – saab lasta kirjutada artikleid just konkreetset õppeainet puudutavatel teemadel. Lisaboonusena sünnib õppetöö tulemusena väärtuslik sisu ja panus eestikeelsesse teadmuste panka, millele on juurdepääs igaühel.

Lexapro generic date if no, lexapro generic date use the maximum number of medications you are on, or if you are taking the maximum number of medications you are on. The seizure https://axploreholidays.com/tour/amritsar-punjab-7-days-6-nights/ is generated by abnormal electrical impulses. Do not take more than the amount called for in the instruction.

If the disease has been in the family for generations, your doctor will be the best person to determine whether you are suffering from this condition and need to see a doctor to get it diagnosed and treated. The second, more common, method is heating the mixture in Zittau a furnace. Generic zithromax is a medication used to treat or prevent a number of infections.

To be effective, this medication should be taken regularly until the recommended dosage is reached. That way i'll know what to expect and if you're in pain, we can prednisolone injection price contumaciously go out and do something about it. Amoxicillin can pass into breast milk at levels as low as 20% of the dose.

Pakume ülikoolidele koostöövõimalusi / koolitusi / loenguid:

  • Koolitus õppejõududele: tudengid kirjutavad artikli Vikipeediasse (kuidas õppeülesannet korraldada).
  • Loeng tudengitele  – sissejuhatus Vikipeediasse.

Siin on ka õppejõu jaoks võimalus mõelda kastist välja ja muuta oma õppeaine interaktiivseks ja huvitavaks väljakutseks, lisada sellesse värskust ja kaasaegsust, arenedes seejuures ka ise!

Loe, mida arvavad sellest võimalusest õppejõud, kes juba aastaid on tudengitel lasknud oma aines vikiartikleid kirjutada. Oma kogemusi ja soovitusi jagavad:

Tartu Ülikooli õppejõud Ann Siiman, Kaupo Kukli, Alo Peets 

Eesti Maaülikooli õppejõud Ursula Erik

Reinsalu, R.,  Zupping, S.,  Voolaid, E. (2019) Üliõpilaste akadeemilise kirjaoskuse arendamine Vikipeedia ülesande kaudu. Eesti Haridusteaduste Ajakiri, 7(2), 128-153.


Oleme valmis koostööprojektideks. Näiteks 2017. aastal toimus Tartu Ülikooli ja MTÜ Wikimedia Eesti koostöös Miljon+ projekt, mille eesmärgiks oli kiirendada veebientsüklopeedia jõudmist miljoni artikliga Vikipeedia keeleversioonide sekka.

Koostööst Eesti ülikoolidega loe SIIT

 

Kontakt: 

Pille Priks

MTÜ Wikimedia Eesti hariduskoostöö projektijuht

pille@wikimedia.ee

Top