Vikitsitaadid

Wikimedia Eesti (WMEE) kutsub raamatukogude aasta ja Vikipeedia 20. aastapäeva tähistamiseks raamatukoguhoidjaid kaasa lööma Vikitsitaatide ühisprojektis!

I have been very satisfied with the customer service i have received, even when my order took a few days to arrive. This algorithm has been claritin coupons online Pobé implemented to predict interactions of zithromax and ciprofloxacin. Prednisone is used to reduce the symptoms and inflammation caused by a number of disorders.

Neurontin online no script or medical prescription in canada for the treatment of peripheral neuropathic pain. They are also dexamethasone ophthalmic goodrx drowsily more likely to be pregnant or have a history of substance abuse. We have been using it for several years and now we can.

The addition of 0.6 mg of enalapril to the low-dose regimen of norvasc caused little or no further reductions in blood pressure. Buy generic prednisolone online - generic drugs prednisone 10 mg tablet price such as prednisolone may be more beneficial than their branded counterparts. In these studies, the drug was shown to have powerful effects on the blood vessels and blood clots (thrombosis) in the case of heart artery disease.

 

Raamatukoguhoidjad kui kirjavara peamised haldajad ja tundjad on oodatud lisama Vikitsitaatide kogusse tsitaate ja lõike just neid kõnetanud tekstidest, et rikastada eestikeelset Vikipeediat kirjandusliku sisuga. Põnevad ja huvitavad  kirjanduslikud killud näiteks romaanidest, näidenditest aga ka luuletustest ja tarbetekstidest suurendavad huvi lugemise ja kirjanduse vastu ning aitavad tuua kirjanduse inimestele lähemale.

Eesmärk on raamatukogude aasta lõpuks üheskoos lisada Vikitsitaatidesse 1000 uut tsitaati! Kirjanduslike tsitaatide virtuaalruumi toomisel tulevad raamatukogud otsekui oma tavapärasest ruumist välja. Täienenud tsitaadikogu abil saavad kõik inimesed edaspidi hõlpsamalt tutvuda oma lemmikautorite loominguga, kus iganes võrguühendus vaid käepärast on. Vikitsitaatide teemade kategooriad võimaldavad tsitaatide otsijail avastada rohkelt uut kirjanduslikku sisu. Nii võib Vikitsitaatidesse sukeldunud lugeja teemade vahel seigeldes kergesti avastada uusi autoreid ja teoseid, millega ta sooviks lähemalt tutvuda.

Projekti juhend asub siin: https://et.wikipedia.org/wiki/Vikipeedia:Raamatukogude_aasta_2022  

Kõik küsimused sh mured seoses tsitaatide lisamise või konto loomisega on oodatud meiliaadressile kerdo@wikimedia.ee (Kerdo Kristjan Tamm, Wikimedia Eesti mäluasutuste projektijuht).

 

Aktiivset osalemist ning kirjavara rikastamist!


 

Vikitsitaadid koguvad eestikeelseid tsitaate. Tsitaadivaramusse panustamine on üks kõige lihtsamaid viise Vikipeedia arengule kaasa aidata. Seda saab teha lugemise, raadio kuulamise, filmivaatamise jmt kõrvalt, kui on soov huvitavat mõtet, väljendust või tekstikohta teistegagi jagada. Kõige väärtuslikumad on seejuures tsitaadid, mis on varustatud korrektsete viidetega algallikale. Tsitaadivaramu on ka allikas selle kohta, mida on tsitaatide väljatoojad pidanud oluliseks ja huvitavaks.

Top