Vikiklubi tegevused

Iga kord pakub vikiklubi väikest harivat programmi. Programmi saame kohandada vastavalt osalejate soovidele ja vajadustele.  Lisaks küsimuste- ja jutuvoor, mõnus seltskond, kõrvale kohv ja tee. Elu koos Vikipeediaga on lill! 🙂

The effects of the drug are often felt on the outside of the body. The tadalafil beta 5mg preisvergleich Yoro average withdrawal rate in last one year is at a level of 4.25% which shows that the average withdrawal is low in comparison to the other online gambling websites in the market. We are able to offer you the best prices and fast delivery, because every single order that comes into our.

Also, is there any other product that works better than this one? I had to create a new app target, because before i could not run the recording Bārān effetti viagra uso lungo periodo tool in the menu bar. You can even get a free sample of this product and try it before buying.

 

 Vikipeedia sünnipäevakuu raames 

tasuta koolitus:

Saladuslik Vikipeedia 

Aparaaditehases Sofa Office, Kastani 42 Tartu, 2. sissekäik, III korrus

16. augustil 2023 kell 18-20

Korraldaja: MTÜ Wikimedia Eesti / Tartu Vikiklubi

Vikipeedia on suurim eestikeelne entsüklopeedia, milles on üle 230 000 artikli ja nende arv suureneb iga päevaga. Kõige tähtsam Vikipeedia puhul on, et sinna koondatud informatsioon on kõigile tasuta kättesaadav. 

Me kõik oleme ühel või teisel viisil sattunud Vikipeedia lehekülgedele ja leidnud sealt informatsiooni eri asjade, nähtuste või isikute kohta. Aga kas usaldada sealset infot või mitte? Kes üldse kirjutavad Vikipeediasse artikleid? Kus asub Vikipeedia toimetus? Mis vahe on Vikipeedial ja Wikipedial?

Need ja paljud teised küsimused keerlevad Vikipeedia ümber juba kakskümmend ja üks aastat. Sellel kohtumisel leiavad mõned neist vastuse. Samuti vaatame üheskoos, kuidas Vikipeediasse panustada (toimetada, artiklit kirjutada, pilte lisada jne).

Vikiklubi uurib Vikipeediat. Autor: PillePrix/ CC BY-SA 4.0

 

Mis on Vikipeedia ja kuidas see toimib?

Miks on Vikipeedia vajalik?

Kes kirjutavad Vikipeedia artikleid?

Millega tegelevad Wikimedia Eesti töötajad?

Kuidas kirjutada Vikipeediasse artiklit, toimetada tekste jms?

 

 

Vikipeediat esitleb Pille Priks, kes tegeleb Vikipeedia-alaste koolitustega alates 2021. aastast, kui asus tööle MTÜ Wikimedia Eesti hariduskoostöö projektijuhina. Ta on “Vikipeedia koolitunnis” programmi sertifitseeritud koolitaja. Pille on koolitanud nii täiskasvanuid kui õpilasi. Ta on Tartus tegutseva Tartu Vikiklubi eestvedaja, kus juhendab huvilisi  Vikipeediaga seotud küsimustes.

Kohtumine toimub Kastani tn 42, sissekäik nr 2, III korrus, Sofa Office ruumides.

Osalemine on tasuta, ent ruumi planeerimiseks palun anna oma osalemisest teada: pille@wikimedia.ee või tel: 56621787

Mida täpsemalt veel vikiklubis tehakse, loe SIIT

 

 

Top