Aitame Tartu Vikipeediasse!

Posted on

Neljapäeval, 17. novembril algusega kell 18.00 toimuvad Tartu Linnaraamatukogu arvutiklassis selle sügise esimesed vikitalgud. Seekordse talgusarja teemaks on valitud Tartu.

The medication is taken in combination with diet and exercise. Tadalafil is known Mathba as tadalafil (cialis) in other countries like france, canada, germany, uk, italy, australia, and spain. Depression can have a big impact on a person’s physical health, emotional health, and spiritual health.

It starts from day 1 or you can start to use it as another kind of weight. It is also used https://valjoly.com/90594-farmaco-cialis-generico-97679/ in babies to treat hypothyroidism. You can read more about prednisolone and side effects here.

Kuna Tartu on ürituste toimumiskoht, teab iga osaleja sellest midagi – igaühe teadmistest on kasu, igaüks on teretulnud. Oskuste puudumise pärast muretsema ei pea: kohalviibivad vikipedistid aitavad nõu ja jõuga tehnilise poole pealt, otsivad välja sobilikud pildid ning õpetavad kirjutama entsüklopeediat.

Igal üksikul üritusel on ka kitsam teema, näiteks Tartu kunstnikud, arhitektuur või koolid. Sel neljapäeval kirjutame Tartu linnaosadest: kus nad asuvad, millised välja näevad, kes on seal elanud, millised on tähtsamad hooned ja tänavad – ja otsime neile ilusad pildid juurde.

Tule ja tutvusta kõigile Tartut, oma kodu- või koolilinna!

Top