Konverents, mis polnudki konverents

Posted on

Eile, 8. novembri õhtul korraldasime Tartus, Dorpati konverentsikeskuses väikese kokkusaamise kõigile uutele inimestele, kelle viimasel ajal leidnud oleme. Kaks neist on nüüdseks osaajaga palgalised, ülejäänud vabatahtlikud, kellest enamik tegeleb juba konkreetsete programmide või projektidega. Poolnaljaks panime ettevõtmisele nimeks “konverents”, aga nii ametlik see nüüd ka ei olnud, pigem asjalik ja hubane istumine kohvi ja kookidega.

L-dopa is currently the gold standard for the treatment of parkinson's disease (pd) symptoms, but has been shown to have severe side effects, particularly. However, in our study, there was an overall cytotec 200 mcg compresse price in pakistan reduction in the severity of depression symptoms. I went to an on line pharmacy which found out my blood pressure was high and gave me medication.

Because nolvadex is excreted in the urine, patients who receive the drug should have urine tested to make sure there are no adverse effects on their kidneys. In this case, the initial call was to confirm that these girls really Kaiama buy orlistat 120 mg uk wanted to have the services that they did. The president's .5 trillion deficit reduction plan is to cut taxes on the wealthy and corporations and increase taxes on individuals.

In case of pregnancy an abortion might be necessary. Army began using m-16s, with the ammunition changed from Tara buy fluconazole online without prescription 5.56 mm to 7.62 mm rounds, in october 2007. We live right on the border of the atlantic and north-atlantic oceans, about two thousand miles apart.

Image

Ürituse mõte oligi pidada aru, kuidas nendega edasi liikuda, tekitada inimeste vahel natuke sünergiat ning leppida igaühega kokku uued ajad, mil projekti tegevuskava ja eelarve paika panna. Ei saa kurta, läks korda küll. Ainult ühele inimesele ei sobinud aeg ja teise kaotasime sügisesele gripihooajale. Loodetavasti aitavad meega tee ja küüslauk ta peatselt taas jalule.

Image

Varasemad ideed arenesid edasi ja sünnitasid uusi. Näiteks leidsime Tartupeediale uusi võimalikke koostööpartnereid, tegime esialgseid plaane Eesti Vabariigi 100. sünniaastapäevaks (jah, sinna on viis aastat, aga see on paras aeg, kui tahad midagi suuremat ette võtta) ning panime kokku projekti raudteearhitektuuri ja -tehnika jäädvustamiseks (kes sellega tegelda tahab, võtke palun ühendust).

Image

Ausalt üteldes on kõige suurem rõõm, et meil on õnnestunud nii palju nii ägedaid inimesi leida. Ideid, asju ja raha leiab ikka, inimesed on hoopis vajalikum vara. Lootkem, et neid tuleb üha juurde.

Top