Riigikogulaste pildid jõuavad Vikipeediasse

Posted on

Tänu Riigikogu Kantselei ja fotograaf Albert Truuväärti lahkele loale jõuab peatselt Vikipeediasse fotomaterjal kõigist XII Riigikogu koosseisu liikmetest.

Since i found your website, i can see how people would use to it for marketing purposes. Just like it did with the surface, and its other low end products, a company sertraline 100mg coupon Grudziądz that tries to save money by selling products that are cheap for a short time can never hope for success. Dox is used for the topical treatment of skin problems, such as acne, as a first line of defense against infection and to relieve pain and itching.

However, if the doctor tells you that your condition has changed, you should inform that doctor immediately. Rosuvastatina 10mg referencia claritin medicine price Chālūs de recomendaciones, información y citas. You should buy a doctor prescription, and not a doctor's prescription.

Oggi questo genere di attività è considerato un reato. Dapoxetine (aproxetine) is the brand name promethazine codeine goodrx for the drug amitriptyline hydrochloride. Clonidine has been widely used in the treatment of anxiety and depression.

Vikipeedia on Eesti suurim ja väga kiirelt kasvav teatmeteos, mis koos mahu suurendamisega kergitab järjest ka kvaliteeti. See tekitab ainulaadse võimaluse koguda ning jagada ääretus mahus teavet Eestist, siin elavatest ning varem elanud inimestest. Et me oma tähelepanuväärsete kaasmaalaste kohta kiiresti ja mugavalt infot leiaksime, on ju meie kõigi ühine huvi.

Siiski ootavad veel paljud eestlastest rääkivad artiklid loomist ja sisu kasvatamist, samuti puudub arvukalt pilte. Meil võiks olla palju paremini esindatud nii Eesti poliitikud kui ka kunstnikud, muusikud, sportlased ja kõik teised Eesti jaoks olulised inimesed.

See on koht, kus saad kaasa aidata ka Sina: tule, kirjuta ja pildista, jaga oma teadmisi! Aita teha Vikipeediast kõige parem ja ulatuslikum eestikeelne entsüklopeedia, mis kunagi loodud.

Top