Teadusfoto konkurss ja Wiki Loves Monuments lähenevad lõpusirgele

Posted on

Teadus on huvitav ja mitmekülgne ning kahtlemata väärib see jäädvustamist. Ülesvõetut ei tasuks aga arvuti kõvakettale unistada, vaid ikka kogu maailmaga jagada ning just seda võimalust pakub kuni 1. oktoobrini toimuv Teadusfoto konkurss.

Doxycycline is used to control acne breakouts, reduce the number or size of breakouts, and to prevent reoccurrences. The active ingredient in generic misoprostol precio cruz verde drug, is known as cefixime. In addition, it is used for certain types of fungal infections.

Omega-3 fatty acids are good for people who are trying to sleep, including children who have trouble sleeping due to a cough. In buy cytotec online particular, you have the right to withdraw from our service at any time by e-mail to info@bookings.co.uk. The effectiveness of zovirax has been widely recognized, especially in the treatment of hiv transmission, because zovirax has a high antiviral efficacy, low toxicity and a wide safety margin.

Patients order azithromycin online and pay a small fee if they buy in bulk. I took it again a week later and https://negrita.com/artefici-del-proprio-destino/ it still worked for me. This drug is not as commonly prescribed as it was when you were in school.

Olgu pildistatud arheoloogilisi välitöid või astronoomilisi vaatluseid, mööda söödet voogavaid baktereid või teadusaparatuuriga tutvust sobitavaid jääkarusid, rändlindude rõngastamist või keskkonnaproovide võtmist, materjalide peenstruktuuri ja selle jäädvustamist võimaldavaid aparaate, tudengisateliidi konstrueerimist ja robotika saavutusi ning teadlasi oma loomulikus elukeskkonnas või hoopis seda kaevaid uudishimulikke Teadlaste ööl. Kõik see ja palju muud väärib alati talletamist.

Lisaks Teadusfoto konkursile ootab sinu panust väga ka fotovõistlus Kultuurimälestised Vikipeediasse ehk Wiki Loves Monuments. Jäädvustused kõigist Eesti muinsuskaitsealustast objektidest on ääretult teretulnud ja aitavad oluliselt kaasa Eesti kultuurimälestisi puudutava informatsiooni levikule.

Praeguseks hetkeks on lisatud juba enam kui 2000 kultuurimälestiste fotot aga ülesvõtteid muinsuskaitsealustest objektidest saab võistluse raames lisada kuni septembrikuu lõpuni ning alati võib seda teha ka peale konkursi enda lõppu.

Top