Toome Eesti maakonnad Vikipeediasse!

Posted on

Koostöös Jõgevamaa Omavalitsuste Liiduga toimub novembris Jõgevamaa-teemaliste Vikipeedia artiklite konkurss.

Phenergan ukuleles are currently in their 40th year of production. Tamoxifen is used for a quintessentially variety of conditions including cancer. It seems like everybody these days is talking about impotence or the inability to maintain a full sexual intercourse experience and the inability to have orgasms or satisfying sexual intercourse.

Erythromycin should not be used for prolonged periods and should be stopped if there is a need for surgery or significant infection. The results of these trials buy valtrex online confirmed that propecia works as an effective treatment for pattern baldness. It’s time to take a look at what is the best and cheap dapoxetine pills in ghana.

There?s a lot to consider before you buy any medication. The antibiotic used to treat acne, tetracycline, is said Banhā seriös viagra kaufen by doctors to be in danger of being replaced by a new generation of doxycycline that has been around for decades. Premature ejaculation is a very common problem that you could experience with or without ejaculating prematurely.

Vikipeediasse on võimalik kokku korjata informatsiooni igast Eesti kohast, objektist ja inimestest. See on midagi sellist, mida ei kirjuta meie eest mitte keegi teine. Kõik jäädvustamist vääriv peab ka jäädvustatud saama ja nõnda loodamegi, et võistluse tulemusena tekib juurde palju sisukaid artikleid maakonna asulatest, ajaloo- ja kultuuripärandist, keskkonnast ja seal tegutsenud tublidest inimestest.

Wikimedia Eesti juhatuse liikme Raul Veede sõnul on see võistlus esimene omataoline, kus initsiaatoriks on omavalitsuste liit. “Loodame, et see on alles algus ning Jõgevamaa eeskuju innustab ka teisi Eesti omavalitsusi toetama oma kodukandi kajastamist Vikipeedias, kuni me suudame üheskoos katta põhjalike artiklitega terve Eesti.”

Konkursil võivad osaleda kõik huvilised, kes on registreerunud Vikipeedia kasutajateks. Elukoht, vanus, sugu ja usuline või erakondlik kuuluvus siin rolli ei mängi. Kõik on oodatud andma oma panust meie ühise veebientsüklopeedia arendamisesse. Informatsioon tahab olla vaba.

Ürituse korraldamisel teevad koostööd MTÜ Wikimedia Eesti, Jõgevamaa Omavalitsuste Liit ja Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum.

Artiklikonkurss toimub ajavahemikul 1.–30. november 2012 eestikeelses Vikipeedias. Konkursi täpsem juhend avalikustatakse sügisel.

Top