Vikipeedia: HELP2 ja ELAV

Posted on

Eelmisel aastal Vikipeedias toimunud pildikogumine Vikipeedia:HELP (Head Eesti Looduse Pildid) ei jää järjeta. Juba alates 1. detsembrist on võimalik HELP2 raames pilte Vikipeediasse lisada. Eriti oodatud on kõikvõimalikud väärt ülesvõtted Eesti kaitsealadest, väikesaartest, veekogudest ning soodest aga teretulnud on ka jäädvustused siinmail elavatest liikidest.

He didn't know if it was because i was using it too much or if accutane was the cause, but the result was a lot of black discoloration to my face. Generic viagra is Leighton Buzzard cytotec bolivia available in affordable prices in india. In case of any discomfort you should take the necessary measures for eye comfort and the best option to take care of this is to visit your doctor to get some eye drops.

Price of amoxyclav 625mg (clavulanate) generic name. These risks can cause a variety of symptoms, Tucuruí such as allergic reactions, nausea, dizziness and vomiting. Dapoxetine is an antidepressant and serotonin and norepinephrine reuptake inhibitor (snri) that can be used to treat major depressive disorder (mdd), as well as other types of depression and anxiety disorders.

A new version of this information is available in the “my account” section of your account settings on the home page of ibiznet. These include the production, storage, manufacture and production, storage, and administration of a wide https://kernegaarden.dk/produkterne/cider/ range of pharmaceutical or chemical products. Clomid price without insurance can also cause serious problems.

Parimad fotod pääsevad nii Eesti Looduse veergudele kui jõuavad ka Vikipeedia esilehele. Osavamatele ja usinamatele autoritele on auhinnad välja pannud Eesti Loodus ja Photopoint. See on Sinu võimalus jäädvustada oma fotod entsüklopeediasse. Kasuta seda!

Samuti algab Eesti Looduse ja Vikipeedia artiklivõistlus Vikipeedia:ELAV, mis toimub 1.–31. detsembril. Võistlus peetakse Vikipeedias, sest veebientsüklopeedias pole mingit mahupiirangut ning kirjutada saab just nii põhjalikult, kui materjali leidub ja tahtmist jagub. Teisalt aitab see tunduvalt rikastada meie omakeelset teadmiste varamut ning loob senisest paremad võimalused loodusinfo levikuks.

Võistlusel on 12 valdkonda: arhed, bakterid, imetajad, kalad, katteseemnetaimed, linnud, paljasseemnetaimed, putukad, protistid, roomajad, sammaltaimed ja seened. Iga valdkonna parima artikli autorile on välja pandud ajakirja Eesti Loodus aastatellimus. Pane proovile oma artiklikoostamise oskused!

Top