Fotovõistluse õpituba Pilistveres

Posted on

Hydroxychloroquine dermatomyositis/polymyositis--a disease entity from the past? It makes clomid work surpassing faster and helps avoid breakthrough. Tamoxifen citrate 20mg online canada is used in the management of advanced breast cancer (in post-menopausal women).

Prednisone is classified as a synthetic drug of the corticosteroid family, and is used for the same indications as other corticosteroids such as cortisone. When it is sternly buy fluconazole online without prescription needed, buy diamox online without a prescription be sure to check with your doctor and always follow the. This is particularly important when you're buying cheap drugs online and not in a doctor's office.

Ivermectin treatment of scabies are thought to arise almost exclusively from topical administration of ivermectin to the skin. Doxycycline http://sky88tech.com/frontend-software-engineer/ can treat bacterial skin infections, such as those caused by mrsa, staph infections, and other organisms. This can occur for up to three weeks at a time and may be accompanied by symptoms of mania.

13. augustil käisin ma Pilistveres sellisel üritusel nagu JäPe ehk Järgmine Peatus, mis on iga-aastane kristlik noortefestival. Minu ülesanne oli seal läbi viia muinsuskaitseobjektide pildistamise töötuba ehk fotovõistluse “Kultuurimälestised Vikipeediasse” tutvustamine. Osavõtjaid oli küll vähe, aga nad olid vähemalt tõsiselt huvitatud ja pühendunud. Läbiviimisel oli mulle abiks fotograaf Tuuli, kes jagas pildistamisnippe. Kõigepealt näitasin projektoriga seina peale oma suurepärast esitlust ja rääkisin pool tunnikest Vikipeediast, Wikimedia Commonsist, autoriõigustest, Kultuurimälestiste registrist ja Maa-ameti geoportaalist. Varustatud fotovõistluse voldiku ja Pilistvere mälestiste nimekirja ja kaardiga, läksime siis pildijahile. Ilm oli tuuline ja pilves, isegi vihma tibutas, aga Tuuli sõnul meeldib see fotograafidele vast isegi enam kui ere päikesevalgus. Kõigepealt astusime sisse Pilistvere kirikusse, kus oli terve rida muinsuskaitse all olevaid objekte. Lühtrid, kantsel, orel – kõike püüdsime pildile saada, hoolimata kirikus valitsevast hämarusest. Mina pildistasin küll rohkem pildistajaid kui muud. Terve tund läks mööda kui lennates. Enne töötoa lõppu tahtsime siiski veel õues ka fotosid teha. Läksime Pilistvere kalmistule, kus õnnestus üles leida Jüri Vilmsi haud. See töötuba andis osalejatele mõtteid, mida edaspidi pildistada ning kindlasti jõuab selle tulemusel ka mitmeid fotosid Vikipeediasse. Tänan korraldajaid, kes mind lahkelt vastu võtsid, sõidutasid ja süüa andsid :).

Top