Ilusat septembri algust kõigile MTÜ liikmetele ja huvilistele!
The use of metformin by patients with type 2 diabetes has been recommended for more than 20 years. It is usually accompanied by compresse cialis prezzo Nanyamba swelling of the tendons and pain with movement of the ankle. To find a prescription drug by name, use the table below.
The brand has no online store and cannot ship their products to the uk. It's a very common problem, but often one that is https://omnianews.it/51181-cialis-originale-5-mg-46061/ not recognized as such. You can buy amoxicillin without a prescription in the united states at drugstores like walmart, rite aid and walgreens.
Palju õnne Vikipeedia! 24. augustil täitus eestikeelsel Vikipeedial 18. sünnipäev ning selle raames kutsusime vikipeediahuvilisi üles täiendama tarkusekuu alguseni Vikipeediat. Tunnustame kõiki, kes Vikipeediasse panustanud on ning panustavad – Vikipeedia on kogukonnaprojekt ja kasvame tänu kõikide huviliste täiendustele! Sünnipäeva, aga ka Digikultuuriaasta ja EV102 raames on novembris oodata Raadio Ööülikooli salvestist.
Augustikuu möödus MTÜ jaoks tegusalt. Suur rõhk läks sügiskuudel toimuva ettevalmistuseks, nii näiteks alustame vabatahtlike kampaaniaga, oodata on Refoto võistlust ning jätkub ka EV102 projekt. Üleval on ka Poola-Eesti suhete näitus. Vabatahtlike kampaania avalöögiks on 9. septembril toimuv Ole Rohkem tudengimess, kus MTÜga kohal oleme.
30. juulist 1. augustini toimus Sännas Soome-Ugri filmifestival FUFF. Festival keskendus sel aastal keele, kultuuri ja looduse säilimisega seotud kodanikuaktivismile. Elamusi pakkusid erinevad filmilinastused, õpitoad ja arutelud, mis aitavad avada soome-ugri maailmapilti.
14.-15. augustil toimus Paides Arvamusfestival ning Digikultuurialal osales arutelus ka MTÜ liige Märt Põder. Teemaks oli “Kasutaja tahab tasuta, autor tahab elada” ning arutelus esinesid Kalev Rattus, Märt Põder, Kärt Nemvalts ja Maarja Nuut. Modereeris Silvia Urgas. Arutelu on järelvaadatav siin: https://www.youtube.com/watch?v=Zu_pUVGfIRY. Augustis toimus ka Eesti mäluasutuste suveseminar, mis on keskendunud peamiselt digiteerimise, digitekkelise informatsiooni hankimise, digitaalse säilitamise ja kättesaadavaks tegemise ning nende tegevuste koordineerimise teemadele.
Septembris algab koostöös Ajapaigaga refotograafiat tutvustav kampaania, mille alamkampaaniana on Wiki Loves Rephotography (ehk kultuurimälestiste fotovõistlus 2.0). Plaanis on fotoretked, koostöö kohalike omavalitsustega, refotograafia idee levitamine koostöös koolide ajalooõpetajatega ning materjalide jagamine ajapaiklejatele ja vikipedistidele. Soovime kaasata ka Muinsuskaitseameti ja Digikultuuriaasta.
Teatame rõõmuga, et “Kui viki oled sina?” särgid on valmis jagamiseks! Särgi soetamise jaoks soorita test leheküljel https://wikimedia.ee/test/kui-viki-oled-sina/, et saada teada enda vikiskoor, mille hiljem särgile kanname.
EV102 kutsub jätkuvalt eestikeelset kultuurivaramut täiendama. Selleks kirjuta 2020. aasta jooksul Vikipeediasse artikkel või täienda Wikimedia Commonsit, Vikitsitaatide keskkonda või Vikiandmeid! Loe kampaania kohta lähemalt siit: ev102.miljonpluss.ut.ee/
Reedel (04.09) toimub keeletoimetamistalgute auhindade üleandmine. Keeletoimetamistalgud toimusid 01.12.2019-14.03.2020 ning talgute eesmärk on Vikipeedia keeletoimetamist ootavate artiklite keeleline parandamine ja ladusamaks muutmine. Talgud korraldasid Tartu Ülikool, Eesti Keeletoimetajate Liit ja MTÜ Wikimedia Eesti. Žüriisse kuulusid Ann Siiman (žürii esimees, Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut), Airi Männik (kutseline keeletoimetaja, Eesti Keeletoimetajate Liit), Svea Tarkin (Eesti Keeletoimetajate Liit), Sirli Zupping (Haridus- ja Teadusministeerium), Helin Kask (Tallinna Ülikooli eesti keele ja kultuuri instituut) ja Ursula Erik (Eesti Maaülikool, MTÜ Wikimedia Eesti). Hindamisel võeti arvesse nii keeletoimetatud artiklite kvaliteeti kui ka mahtu.
Igal nädalal toimub meil nädalakoosolek, kuhu on oodatud kõik huvilised. Koosolek toimub kas Slacki keskkonnas või videosilla kaudu, eelnevalt täpsustatakse see Slackis #nädalakoosoleku kanalis üle.
Lisaks suhtlusele Slackis, on suur osa MTÜ tegevustest kajastatud Phabricatoris – https://phabricator.wikimedia.org/tag/wmee/ Phabricatori kaudu saate nii ülevaate käimasolevatest ja tulevastest tegevustest kui ka anda sisendit endale huvipakkuvatel teemadel.