Üldkoosolek 2011

Posted on

9. juulil pidas MTÜ Viinistus suvist üldkoosolekut. Selle auks muutus suvepäevaliste seltskond hulga suuremaks. Kohal oli 15 liiget, lisaks paar mitteliikmest vikipedisti, keda ka ära ei aetud. Esmalt otsustati nautida ilma ja arutada asju lageda taeva all sadamas. Kuna seltskonnas oli uusi inimesi, siis peeti ka tutvustusring. Edasi läks jutt juba tõsisematele teemadele. Arutati MTÜ tegevust, suhet MTÜ ja Vikipeedia vahel, Vikipeedia edendamise võimalusi ja muud. Üksikud vihmapiisad vestlust ei katkestanud, aga kui juba rohkem sadama hakkas, pöörduti tuppa.  Loeti ette MTÜ möödunud aasta tegevusaruanne, mlle peale kulus üsna hulk aega. Siis võeti ette juhatuse ja revisjonikomisjoni küsimus. Kandidaadid esitasid oma platvormid ja pärast ajutist segadust ja peataolekut suutis liikmeskond jõuda otsusele. Järgneval aastal jätkavad ametis Ivo ja Teele, uueks liikmeks valiti Raul Veede, kes revidendi vastutusrikka töö edasi andis. Üldkoosoleku ühine arvamus oli jätkuvalt, et juhatuse esimeest meie MTÜ ei vaja. Järgnevalt tõstatati MTÜ strateegia, õigemini selle puudumise probleem. Moodustati esialgne huvilistest koosnev töörühm, kelle koostöös saab loodetavasti varsti meie tegevus õiges suunas ja uue hooga minema hakata. Otsustati, et see töörühm töötab ka järgmise aasta tegevuskava kallal. Koosolekul ajal sai ka tutvuda erinevate maade Vikipeediat puudutavate trükistega ja maitsta Ukraina komme. Vahepeal tuli meid tervitama Viinistu külaseltsi esimees, kellele sai antud Vikipeedia logoga kruus ja peotäis Vikipeedia pastakaid ning kes omalt poolt kinkis kohalikest materjalidest taiese – kalavõrku mähitud huvitava kivi, kenasti Viinistu nimega varustet. Tänatud sai ka Viinistu külavanemat, kes muuhulgas oli kõrtsmikuna eelmisel õhtul maitsvat kalapraadi pakkunud. Pärast ametliku osa lõppu sumiseti edasi, aga järsku hakkas kõigil kiire. Lepiti kokku veel lähituleviku kokkusaamised ja läinud igaüks oligi.

How much do amoxyclav 625 cost for treatment of staphylococcus aureus bacterial pneumonia? I will never eat prescription dose claritin Kapiri Mposhi foods that cause my body to store fat. If you have an interest in buying or selling something, you can use your coupons.

Prednisolone tablets are often prescribed by rheumatologists for the management of arthritis. This dosage is higher than that normally used for children with a mild infection, but perpetually is lower than the dosage required for children with severe infection, which is usually used for treating children who have been in a serious car accident. Der ih will zum studienbeginn das präliminäre rückenschmerz-verfahren auch für die schwangerschaft mit präliminären päckchen erstellen.

Zdv and 3tc combination therapy was generally well tolerated. Tamoxifen goodrx is used for women who viagra online originale longer are at risk of breast cancer. Tamoxifen can increase breast cancer risks in certain populations.

Top