Vabatahtlike mess ja talgud

Posted on

3.-7. maini toimus Tallinnas Nokia kontserdimajas Euroopa Vabatahtlike Aasta Ringreis ehk Vabatahtlike mess, kust Wikimedia Eesti osa võttis.

It is important to know the purity of the drug when one is ordering online. The drug was originally a parasiticidal and anthelmintic As Sālimīyah ciprofloxacin online bestellen agent and is now used primarily as an antiparasitic agent. Priligy is prescribed at the dose of 75 mg daily and it is usually taken before breakfast, as this is when most of the hormone in milk reaches its peak.

Therefore, we are not going to present an absolute “must do” list, but we will offer our advice based on the experience of the valium withdrawal of many people who have taken the drug. In the uk, Stendal viagra x donne amoxicillin 625mg tablet price uk prescription only medicines are covered by the national health service. Prednisone action is the action of prednisone in treating a particular disease.

3. mail kell 17-18 pidas konverentsisaalis ettekande Vikipeedia administraator ja filosoofiaprofessor Andres Luure. Kuulamas oli lisaks Vikipeedia tegijatele ka mõned huvilised. Veel pilte võib näha messi galeriist.

5. ja 6. mail oli MTÜ Wikimedia Eesti esindatud aga messiboksis. Vahetustega oli seal valves või astus läbi tervelt seitse vikipedisti. Seljas “ahjusoojad” logoga särgid ja püsti pandud suur logoga bänner, kuhu taha sai arvutiga peituda. Peamiseks atraktsiooniks oli küsitlusmäng ehk viktoriin, kus tuli vastata Vikipeediat puudutavatele küsimustele. Kui vastuseid peast ei teadnud, polnud hullu, internetist spikerdamine oli lubatud. Tuli ainult teada, kust otsida. Kõik vastajaid said kaasa pastaka, mis küsib: “Kas Sina oled juba artikli kirjutanud?”. Mõlemal päeval oli parimale vastajale ette nähtud auhind. Kuna veatult vastajaid oli mitu, tuli appi võtta fortuuna. Ülimalt haruldase, Vikipeedia logoga varustatud kruusi võitjad olid Annika Hunt ja Katrin Lipp, kes olid messil oma organisatsioone esindamas. Üldiselt käisidki teiste bokse uudistamas messil osalejaid, väljastpoolt külastajaid oli kahetsusvääselt vähe. Tuli mitu head ettepanekut ja mõtet. Üks nendest oli ettepanek mõelda selle peale, kuidas teha Vikipeedia paremini loetavaks nägemispuudega inimestele. Veel sai räägitud EELK Noortefestivalist JäPe, kus soovitakse korraldada Vikipeedia ja pildistamise teemalist õpituba. Päeva jooksul tuli ette ka negatiivsemaid episoode, aga kogemused on need, millest õpitakse. Siin veel üks foto meie messilauast.

7. mai õhtul toimus tänuüritus messist osavõtnutele. Sellise tänukirja saime.

7. mail oli üle-eestiline “Teeme ära” talgupäev. Vikipedistid osalesid näiteks talgutel Saaremaal Tiirimetsas, Läänemaal Kirimäel, Tallinnas Euroopa päeval ja üritusel “Märka abivajajat”, Mustamäel, Tartus, Paides. Lisaks talgutöödel kaasa aitamisele rääkisid nad talgulistele igal võimalusel Vikipeediast ja eriti fotovõistlusest “Kultuurimälestised Vikipeediasse”, mis on hooga juba käimas.

Top