Maxim Bilovitsky võitis ühe viiest kategooriast 2015. aasta lõpul Vikipeedias toimunud üleeuroopalisel teadusfoto konkursil, aga see polnud talle sugugi esimene kord Vikipeediasse panustada.
Acne results when oil-water emulsions build up in the body. Lidocaine http://omkarayurved.com/53259-cialis-10-mg-vendita-14707/ and ropivacaine were purchased from astrazeneca pharmaceuticals (macclesfield, united kingdom). We also have to consider that it costs us money to produce and ship it.
If you've heard that exercise is a good way of helping to keep your skin clean and clearer, and that it is often recommended by dermatologists as a means of preventing acne, you may not be aware that it is possible for you to reduce the risk of developing acne by eating a diet that is rich in foods (not just processed foods, like sweets) and natural remedies to soothe and relieve the symptoms of acne. We may even find Rangāpāra finasterid 5mg 100 stück preisvergleich a coupon that is not available on the web. I started with 200mg a month before i had to go on vacation.
Sinu pildid ja videod kõnelevad sügavamast huvist teadustegevuse vastu. Millega igapäevaselt tegeled ja kuidas jõudsid fotograafia juurde?
Igapäevaselt olen hõivatud töö, reisimise ja youtube videode loomisega. Tee fotograafia valdkonda algas soovist jäädvustada loodusvaateid, linde ja muud sellist. Küll tekkis aga peagi tahe pildistada midagi ebatavalist ja efektset, mida tavalises elus nii lihtsalt ei kohtaks. Seega alustasin teadusfotograafiaga.
Õppisin rakenduskeemia ja biotehnoloogia teaduskonnas Tallinna Tehnikaülikoolis, kust sain ka magistrikraadi. Keemia vastu tekkis huvi koolis, sest mul oli väga hea keemiaõpetaja. Kaameraga meeldis aga pildistada alates sellest momendist, kui 2009. aasta suvel palju vaba aega tekkis. Nii proovisin kaamera seadeid tundma õppida ja tutvuda pildistamistehnikatega ning ühtlasi midagi ilusat pildile püüda.
Osalesid ka eelmisel teadusfoto võistlusel 2013. aastal ja võitsid seal parima TTÜ tudengi eripreemia. Mis on innustanud sind teadusfoto konkursile pilte lisama ja seeläbi Vikipeediasse panustama?
Vikipeedias toimunud konkursil innustas mind osalema entsüklopeedias üleval olnud bänner, mis seda konkurssi reklaamis. Kuna mul on arvukalt teaduspilte, sest mulle on meeldinud pildistada erinevaid asju, millega olen ülikoolis või keemiakatseid teostades kokku puutunud, siis on millega osaleda. Muidugi tahaks lisada ilusaid ja efektseid pilte. Seega tegin palju pilte ka spetsiaalselt konkursi jaoks, sest auhinnad olid head.
Kui aktiivselt ise Vikipeediat kasutad? Mida sa Vikipeediast arvad?
Vikipeediat kasutan väga tihti ja pean seda äärmiselt mugavaks andmeressursiks, kust võib leida vajalikku ning huvipakkuvat informatsiooni ja seda mugavalt uurida. Samuti meeldib mulle see, et paljusid artikleid muudetakse jooksvalt, täiendades neid kõige uuema informatsiooniga.
Kuidas suhtud enda edusse viimasel teadusfoto võistlusel. Oli see etteaimatav või pigem ootamatu? Miks?
Viimasel võistlusel lisasin küll päris palju fotosid ja mitu videot, aga tulemus oli mulle siiski ootamatu. Valiti neid pilte, millest ma ei osanud mingit auhinda oodata.
Kas plaanid väljaspool võistlusperioodi Vikipeediasse panustamist jätkata?
Plaanin ikka mõningaid pilte lisada, kui mul neid tekib. Õppides ja videoid luues tekkis samuti erinevaid ilusaid pilte ja miks mitte neid teistega jagada.
Küsimusi esitas Ivo Kruusamägi.
Intervjuu valmis seerias “Intervjuud vikipedistidega”, mille eesmärgiks on tutvustada inimesi, kes aitavad Vikipeediat luua.