Sügise MTÜ teataja

Posted on

Head MTÜ liikmed

The list above contains the top selling generic drugs in us pharmacy market. Your healthcare Schweizer-Reneke atarax online provider should be able to help you identify any possible drug interactions. What are the ingredients in priligy and priligy tablets?

It is available in generic and brand names such as mesterolone, nolvadex, orgoteq, protexin, pro-pro and protexin. If you are not taking the recommended dosage and are experiencing any veramyst price side effects, you should inform your doctor immediately. So i tried taking a single sleeping pill, while in the emergency room.

The generic drug approvals portal is a resource for physicians, pharmaceutical companies and patient organizations. Novo gabapentin as a treatment for osteoarthritis: a systematic tortiously review and meta-analysis. Overnight baclofen treatment does not lower serum prolactin in rats.

September ja oktoober möödusid MTÜs tegusalt, toimusid Refoto kampaania, Wikidata sünnipäev ning valmisid ka Wikidata juhendmaterjalid ja virtuaalnäitused. Wikimedia Eesti oli esindatud ka Ole Rohkem messil, kus värbasime uusi vabatahtlike ning tutvustasime tudengitele meie organisatsiooni. 

Helena Eglit. Erakogu

Septembris ja oktoobris toimus koostöös Ajapaik.ee-ga Refoto kampaania, mille eesmärgiks on ajas toimunud muutuste näitlikustamine. Kampaania raames laeti üles ülepildistatud kohti Eestis. Septembris ja oktoobris tutvustas Vahur Puik huvilistele refotograafiat Eesti Rahvusraamatukogus ja Eesti Üliõpilaste Seltsis. Aitäh kõigile osalejatele! 

 

Lõime MTÜ jaoks ka kalendri, kuhu kõik liikmed ja huvilised saavad lisada ideid, üritusi ja tegevusi. Kutsume seda julgelt täiendama! 

Septembris toimus ka Wikimedia Eesti tutvumisõhtu, mis oli suunatud nii vanadele kui uutele huvilistele. Kui soovid kaasa lüüa MTÜ tegemistes, siis kirjuta lisainfo jaoks vabatahtlik@wikimedia.ee ning leiame sulle koos sobiva ja huvipakkuva tegevuse! Lisainfo vabatahtlike kampaania kohta tuleb peagi. 

 

Septembris valmisid ka Tarmo Pungase poolt koostatud Wikidata juhendmaterjalid, mille eesmärk on populariseerida ja tutvustada Wikidata keskkonda. Tähistasime ka Wikidata 8. sünnipäeva, mille raames kutsusime inimesi üles esitama uudseid päringuid Eesti kohta. 

Oktoobris oli põhjust tähistamiseks veel, sest Vikitsitaadid jõudsid 2000. artiklini. Palju õnne! 2000. artikkel on Nobeli kirjandusauhinna laureaat Doris Lessing. Värskemate lisanduste seas on veelgi Nobeli kirjanduspreemia laureaate: Mario Vargas Llosa ja Eugenio Montale. 

Pelle-Sten Viiburg. CC BY-SA 4.0

Saame teile rõõmuga tutvustada ka Eesti esimest vikiresidenti Helena Eglitit! Ivo Kruusamägi tegi Helenaga ka intervjuu, kus vikiresident täpsemalt enda tegemistest rääkis ning kutsus teisigi vikiprojektides kaasa lööma. Helena on Tartu Ülikooli ajaloo ja riigiteaduste tudeng ning ühendas virtuaalnäituse korraldamisel huvi ajaloomälu ja Vikipeedia vastu. Intervjuus räägib Helena täpsemalt endast, enda huvidest, jõudmisest vikiprojektini ja virtuaalnäitustest. 

Novembrikuus toimub 1. novembrist kuni 15. detsembrini eestikeelse teaduse populariseerimiseks ja eesti teaduskeele edendamiseks läbiviidav artiklikonkurss. Võistlust korraldavad Eesti Noorte Teaduste Akadeemia, Eesti Teadusagentuur ja Wikimedia Eesti. Oodatud on teaduslikel uurimustel ja publikatsioonidel põhinevad temaatilised ülevaateartiklid, teemavalik on vaba ning saad keskenduda just sellele, mis sind ennast köidab. Loe täpsemalt osalemise ja tingimuste kohta projektilehelt

Detsembri alguses toimub Vikipeedia sünnipäeva ja Digikultuuriaasta puhul Ööülikooli loeng, kus räägivad kirjanik ja kirjandusteadlane Jaan Undusk ja ajaloolane ja kultuuriteadlane Marek Tamm. 

Kristel Birgit Potsepp Ole rohkem tudengimessil. CC BY-SA 4.0

Igal nädalal toimub meil nädalakoosolek, kuhu on oodatud kõik huvilised. Koosolek toimub kas Slacki keskkonnas või videosilla kaudu, eelnevalt täpsustatakse see Slackis #nädalakoosoleku kanalis üle.

Lisaks suhtlusele Slackis, on suur osa MTÜ tegevustest kajastatud Phabricatoris. Phabricatori kaudu saate nii ülevaate käimasolevatest ja tulevastest tegevustest kui ka anda sisendit endale huvipakkuvatel teemadel.Top